Ankara web tasarım hizmetleri

Teknolojinin her geçen vakit güncelleşmesiyle internet sayfaları şahısların veya kurumların gereksinimi haline geldi. Kurumsal olarak hizmet sunan veya ürün satan firmalar, şirketlerini internet üzerinden yurdumuz başta olmak üzere dünyaya yaymaya başladılar. Web tasarımı konusunda birçok akıl karışıklığı olduğunu farkettik. Örnek vermek gerekirse internet sayfası tasarım kaç paradır?, e-ticaret sitesi kurmam için ne gibi belgeler şart?, hazır bir web programı mı yoksa özel web yazılımı mı almalıyım? gibi birçok sorunun yanıtlanmadığını veya sunulan cevapların bir çoğunun eksik, bazılarınınsa konuyu çok sulandırdığını müşahede ettik. Bu nedenden aklınızdaki bazı sorunlara rehber olabilecek bu makaleyi hazırladık. arzu ettiğiniz zaman aklınıza takılan konular veya fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Web tasarım kaç tl’dir?

Web tasarım ücretleri yaptırmak istediğiniz site dizaynıylar, oturtulacak web yazılımı ile, duyarlı (pc, tablet ve telefon uyum) olup olmadığı ile orantılı olarak farklılık gösterir. Zamanımızın şartlarında profesyonel web tasarım, özel web yazılımı ve duyarlı bir tasarım ortalama 800 tl’den başlar ve giderek artar. E-ticaret siteleri ise 1200 tl’den başlar. Bu rakamlar araştırma yapılıp makul fiyatlar tesbit edilerek bulunmuştur. Firmamızın fiyat prensibi’de bu şekildedir. Bir web sayfası yaptırmak isterseniz firmamızdan alacağınız fiyatlar bu rakamlardan ibaret olacaktır. Peki gelelim can alıcı konuya, benim için fiyat çok önemli çok uygun birşey istiyorum diyorsanız buna’da çözümümüz var. Özel web tasarımı, özel web yazılımı yerine wordpress, opencart, vb. gibi hazır yazılımları kullanıp, hazır bir tema satın alıp sitenizi geliştirebiliriz o vakit tema fiyatının 100-150 tl arası olduğunu varsayalım, ayarlar için 200 tl ücret talep ediyoruz ve 300-350 liraya siteniz oluyor. Bu konuda istek tamamen sizin. Esnek çalışma dinamiğimiz sayesinde kontrol sizde.

E-ticaret sitesi kurmak için hangi belgeler lazım?

E-ticaret sitesi yaptırmak isteyen şahıs ve kurumlar için E-Ticaret sitesi kurma rehberi başlıklı içeriğimizi inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Özel web yazılımı mı yoksa hazır web yazılımı mı satın almalıyım?

Bu sorunun belli bir cevabı bulunmuyor çünkü yaptıracağınız dizayna veya yapıya göre farklılık gösteriyor. Misalen makale sitesi yapacaksanız veya basit bir ürün kataloğu hazır web yazılımı kullanılabilir. Lakin yüzbinlerce veriyi işleyeceğiniz bir site istiyorsanız hazır web yazılımları işinize yaramaz. Bu sebepten biz genelde hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik bakımından kendi geliştirdiğimiz yazılımı kullanıyoruz. Tabii ki hazır web yazılımı kullanın ucuz olsun veya ben bu yazılıma alıştım diyen kullanıcılar ne talep ediyorsa o geçerlidir. Firma olarak kontrol sende prensibi ile çalışmaktayız.

Sorularınız ve fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

0212 664 55 32 (Sabit Hat)

0212 558 95 44 (Sabit Hat)

0531 500 95 44 (GSM & WhatsApp)

destek@dogruwebtasarim.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s