Kurumsal web tasarım hizmetleri

Kurumsal web tasarım hizmetleriBirçok kurumsal firma, şirketlerini daha ileri aşamalara yükseltmek, her sistemden (bilgisayar, tablet ve telefon vb.) ulaşılabilir olmak, güvenilirliğini arttırmak, rakiplerinden ötede olmak gibi gayelerele özel web hizmeti almaktadır. Bu hizmeti verecek firma yada ajansları tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı maddeler bulunmaktadır. Bu maddeleri belirtecek olursak.

Görevli bulabilmek ve işinizi kaliteli yaptırmak için kurumsal web tasarım ajanslarını tercih edip bu hizmetleri bir firmadan bağımsız (freelance) yapan kişilerden almamanızı tavsiye ederim. Bildiğiniz, güvendiğiniz veya dost tavsiyesiyle olması hariç.

Kurumsal web hizmetinde en büyük zorluk web tasarım yaptıracak kişilerin ne istediğini tam olarak bildirememesi yada sonradan projeye bir şeyler katmak istemesidir. Bu sorunun önünü alabilmek için alacağınız hizmetlerle alakalı bir doküman almanız ve onayladıktan sonra o dokümanı sözleşmenize dahil etmeniz yararınıza olacaktır.

Sözleşmeyi mutlaka hazırlattırın. Sözleşme yaptırmadan, kağıda geçirilmeden yapılan işlerde yanlış anlaşmalar ve büyük sorunlar olabilir. İki taraflı olarak yanlış anlaşmayı bertaraf etmek için kapsamlı bir sözleşme yapmanız ve maddeleri tek tek belirtmeniz mecbur.

Bunlara ek olarak şehrinize yakın olan firmaları seçmeniz gerekmektedir. İstanbul ilinde bulunuyorsanız İstanbul kurumsal web tasarım ajanslarını tercih etmek akıllıca bir iş olacaktır. Bu sayede erişim sorunlarını en az seviyeye indirmiş olacaksınız.

Şu sloganı aklınızda tutun kurumsal web tasarım, doğru web tasarımı firmaları tarafından yapılır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s