Web Tasarım Ajansı

Web tasarım yaptırmayı düşünüyor ve bir süredir bu konuyla ilgili araştırmalar yapıyor olabilirsiniz.

Paranızın kıymetini biliyor ve sonradan uğraşmak istemiyorsanız böyle bir araştırma içinde olmanız çok normaldir.

Bu konuda niçin profesyonel web tasarım yaptırmanız gerektiğini veya kurumsal web tasarım yaptırmanın yararlarını anlatan bir makale okumayacaksınız. Eğer hala bu sorulara cevap arıyorsanız daha bir web sitesi sahibi olma zamanınız da gelmemiş demektir. Size konuyla alakalı bir araştırma çalışmasından bahsedelim.

Araştırmaya göre web kullanıcıları ilk kez gördüğü bir web sayfasını gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sitesini gördüğü ilk 5 saniye içinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sayfanız açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük çabalarla, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sitenize gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu hali anlayabilmek için araştırmalara da bakmanın gereği yoktur.

Hepimizin, karşılaştığı kötü bir sayfada bu yargıya kapılıp siteyi kapattığı muhakkak olmuştur. Halbuki sayfayı inceleseniz aradığınızı bulduğunuzu fark edeceksiniz. Web tasarım ihtiyacının artması ile teknik bilgisi çok yetersiz, web tasarımla ilgili bir çok konuya vakıf olmadığı halde web tasarım yapan bir çok şahıs veya firma bulmanız mümkün. Size iyi yapılan bir sunum ile bu kişi veya ajanslarda kalitesiz hizmet almanız da çok olası.

Lakin kalitesiz hizmet aldığınızı web dünyasında tecrübe sahibi olduğunuz vakit anlamış olursunuz. Geçen zaman sizin aleyhinize işlemiş ve çok kullanıcı kaybettirmiş olur.
Çok kaliteli hizmet veriyor, çok uygun fiyatlara kaliteli ürünler pazarlıyor olabilirsiniz. Fakat müşterinizle hizmetinizi veya ürününüzü buluşturamıyorsanız; hizmetinizin kaliteli, fiyatınızın ucuz olması çok önem oluşturmaz.

Biz müşterilerimizle güvene dayalı, uzun süreli profesyonel ilişkiler kurmayı hedefliyoruz. Kendinizi internet ortamında en kaliteli şekilde ifade etmeniz için hizmetinizdeyiz.

Doğru bilişim, kısa sürede İstanbul web tasarım firmaları arasında yerini almış. Web tasarım, Web Yazılım ve SEO Hizmetleri sunan İstanbul – Zeytinburnu web tasarım firmasıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s