Aylık seo çalışmaları

Doğru web tasarım olarak aylık seo hizmeti vermekteyiz.

Aylık seo çalışması hizmetleri şu şekildedir;

dmoz kaydı, link inşaası, php sitenin hızlı açılmasını sağlamak, google rehbere kayıt, tanıtım yazılarının yazılması ve yayınlanması, alexa backlinkin yükseltilmesi, php sitelerde seo’nun otomatikleştirilmesi, sitenin diznlere eklenmesi, video siteleri için video hazırlanması ve yüklenmesi

Aylık seo genel olarak;

  • 3 aylık seo
  • 4 aylık seo
  • 6 aylık seo

ve yıllık seo olmak üzere 4 aşamada olmaktadır.

SEO yapılırken 1. ve 2. ay sadece tanıtım ve sitenin arama motorları tarafından tanınması sağlanmaktadır. Bu sebepten 1. ve 2. aylar seo için çok önemli ve çok birşey beklenmemesi gereken dönemlerdir. Çünkü aylık seo etkisini 3. aydan itibaren göstermeye başlar. Seo yapılan site 3. aydan 4. aya kadar gün gün gelişmeler gösterir. Site 4. aydan sonraki aylarda ziyaretçilerini hatrı sayılır bir şekilde arttıra attıra devam ettirir.

Aylık seo’yu kelime bazlı seo ile karşılaştırırsak ortaya çok büyük bir gerçek çıkacaktır. O’da kalıcılık ve geçicilik gerçeğidir.

Kelime bazlı seo, aylık seo’ya kıyasla çok hızlı olmasının yanında kalıcı değildir. Örneğin kelime bazlı bir seo yaptırdınız siteniz en iyi aşamaya geldi ve artık bırakmak istediniz bırakamazsınız. Çünkü sizi ücretli dizinlere kaydetmişlerdir. Kendi servislerine üye etmişlerdir. Siz gerilere düşmek zorundasınız ki yerinizi başkalarına verebilsinler.

Aylık seo hizmetlerinde siteniz aylarca gelişir ve istenilen konumlara yerleşir, siteniz kökleştikten sonra aşağılara düşme gibi bir riski yoktur. Örneğin bizim yaptığımız çalışmalarda seo sistemini otomatikleştiriyoruz. Mesela bir haber siteniz var biz seo hizmetinizi otomatikleştirdik yazdığınız her haber otomatikman seo uyumlu oluyor. Bunu haber olarak düşünmeyin video sitesi olabilir, blog sitesi olabilir ne tür bir site istiyorsanız olabilir.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Doğru aylık seo hizmetleri

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s